Tid:
Sted:
Adresse:
Kommentar:
Aktivitet Tid Sted
Øvelse: På Slåtthaug! 201809261900onsdag 26. september kl:19:00 - 22:00Slåtthaug skoleRiggegruppe: Didrik, Ingrid N, Henrik O., Renate
Ekstraøvelse før Hordaamatøren201809281900fredag 28. september kl:19:00 - 22:00Vannkanten KulturhusLoddefjordveien 2
HordaAmatøren 2018 201809290800lørdag 29. september kl:08:00 - 23:00Peer-Gynt Salen, GrieghallenRiggegruppe: Stig-Jøran, Arve, Brede, Stian
Øvelse 201810031900onsdag 3. oktober kl:19:00 - 22:00Fana KulturhusRiggegruppe: Bror, Ingrid Helene, Rolf-Ole, Erik Sebastian
Øvelse 201810101900onsdag 10. oktober kl:19:00 - 22:00Fana KulturhusRiggegruppe: Martin, Kari, Helle, Ingrid V., Anne
Øvelse 201810171900onsdag 17. oktober kl:19:00 - 22:00Fana KulturhusRiggegruppe: Erlend, Roy André, Stine, Øyvind
Øvelse: På Minde! 201810241900onsdag 24. oktober kl:19:00 - 22:00Lungegaardens KulturarenaRiggegruppe: Mari, Maja, Julie, Silje
Øvelse 201810311900onsdag 31. oktober kl:19:00 - 22:00Fana KulturhusRiggegruppe: Jan Martin, Hans Morten, Marte Elise, Kjetil
Øvelse 201811071900onsdag 7. november kl:19:00 - 22:00Fana KulturhusRiggegruppe: Henrik E., Brage Oisin, Frøya, Vidar
Øvelse 201811141900onsdag 14. november kl:19:00 - 22:00Fana KulturhusRiggegruppe Kristin G., Odd Steinar, Arild, Elias
Fanafestivalen 2018 201811161900fredag 16. november kl:19:00 - søndag 18. november kl:19:00Fana KulturhusRiggegruppe: Maren H. Kristin H., Bjørn Egil, Fionn
Øvelse 201811211900onsdag 21. november kl:19:00 - 22:00Fana KulturhusRiggegruppe: Arnfinn, Vilde, Ragnhild Kristine, Tirill
Club Darling Point 201811281800onsdag 28. november kl:18:00 - 20:00Rigg: Ingrid M, Johanna, Borghild, Didrik
Julebord201812011800lørdag 1. desember kl:18:00 - 23:00
Øvelse 201812051900onsdag 5. desember kl:19:00 - 22:00Fana KulturhusIngrid N, Henrik O., Renate, Erlend
Julekonsert 2018201812091600søndag 9. desember kl:16:00 - 19:00Skjold Kirke
Julekonsert 201812091800søndag 9. desember kl:18:00 - 20:00Rigg: Roy André, Stine, Øyvind, Bror
Øvelse 201812121900onsdag 12. desember kl:19:00 - 22:00Fana KulturhusRigg: Ingrid Helene,Rolf-Ole, Erik Sebastian, Lill Kristin
Øvelse 201812191900onsdag 19. desember kl:19:00 - 22:00Fana KulturhusRigg: Stig-Jøran, Arve, Stian
Nyttårskonsert 2019 201901121600lørdag 12. januar kl:16:00 - 22:00Fana KulturhusMed Sjøforsvarets musikkorps.
NM-seminar 1201901251900fredag 25. januar kl:19:00 - 22:00Fana Kulturhus
NM-seminar 1201901261000lørdag 26. januar kl:10:00 - 16:00Fana Kulturhus
NM-seminar 1201901271000søndag 27. januar kl:10:00 - 16:00Fana Kulturhus
NM-Øvelse Ekstra 1201903151900fredag 15. mars kl:19:00 - 22:00Fana Kulturhus
NM-Øvelse Ekstra 2201903161000lørdag 16. mars kl:10:00 - 15:00Fana Kulturhus
Før-Hordablæst Konsert Skolekorps 201903161500lørdag 16. mars kl:15:00 - 17:00Fana KulturhusVi spiller vårt NM-stykke, men inviterer skolekorpsene til å spille sitt program til Hordablæsten.
NM-Seminar 2 201903291900fredag 29. mars kl:19:00 - 22:00Lokasjon TBA.
NM-Seminar 2 201903301000lørdag 30. mars kl:10:00 - 16:00Lokasjon TBA
NM-Seminar 2 201903311100søndag 31. mars kl:11:00 - 16:00Lokasjon TBA.
NM Janitsjar 2019201904050900fredag 5. april kl:09:00 - søndag 7. april kl:13:00Trondheim
17 Mai 2019 201905171100fredag 17. mai kl:11:00 - 16:00
Før-NM Konsert Skolekorps 2019 201906161630søndag 16. juni kl:16:30 - 18:30Fana KulturhusTentative tider.